فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

مقدمه :
پروژه فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)  یک برنامه بسیار عالی برای انتقال فایل و متن در شبکه می باشد. در این برنامه با استفاده از تکنیکی ساده متن تایپ شده را در شبکه به کامپیوتر دیگر انتقال می دهیم و به برای ارسال فایل کافیست آن را انتخاب کرده و ارسال را بزنید. این برنامه با استفاده از دستورات ساده برنامه نویسی شبکه ( network programing ) در زبان فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)3  اطلاعات را در شبکه انتقال می دهد.


پروژه فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)  که توسط مرکز فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)2 آماده شده است یک پروژه کامل و مناسب برای درس های دانشگاهی و یک پروژه عالی برای آموزش نحوه کار با شبکه در زبان برنامه نویسی فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)3 می باشد. دانشجویان و پژوهشگران با استفاده از این پروژه نحوه کار و پیاده سازی یک پروژه  تحت شبکه صحیح را در زبان برنامه نویسی فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)3 یاد می گیرند, پروژه فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی) در کمال سادگی و قابل درک بودن برای تمامی دانشجویان و دانش پژوهان داری امکانات کامل و بهینه برای این مبحث می باشد.


توضیحات بخش های پروژه :
پروژه فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی) دارای محتویات و بخش های متعددی مانند :
1. اتصال ساده کامپیوتر ها در شبکه : پروژه فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی) قابلیت آن را دارد که به سادگی بر روی کامپیوتر ها اجرا شده و اتصال ( connection )  بین آنها را برقرار کند ( با دستوراتی بسیار ساده).

2. انتخاب و انتقال فایل بین کاربران در شبکه : در پروژه فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)  کاربران می توانند فایل مورد نظر را انتخاب و با زدن دکمه ارسال آن را به طرف مقابل در شبکه ارسال کنند. این مسئله می تواند به صورت موازی نیز انجام بگیرید. یعنی کاربران می توانند به طور همزمان هم فایل انتقال دهند و هم فایل دریافت کنند.

3.مکالمه متنی بین کاربرا (چت) : پروژه فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)  امکان ارتباط و حرف زدن کاربران با هم را فراهم میکند.

4. قابلیت اجرا و تست بر روی یک کامپیوتر : در صورتی که نیاز باشد پروژه را امتهان کنید  ( و یا به اساتید تحویل دهید ) میتوانید پروژه را بر روی یک کامپیوتر اجرا کنید. این برنامه با استفاده از شبکه مجازی کامپیوتر شما اجرا شده و انتقال اطلاعات را انجام می دهد. ( روش این کار بسیار ساده می باشد که طی یک فایل آموزشی مجزا به همراه پروژه برای شما ارسال  می شود ).

5. چاپ متن دریافت شده : پروژه قابلیت این را دارد که در صورت نیاز هر کدام از کاربران شبکه متن دریافت شده را چاپ ( print ) کند. در هنگام چاپ یک نسخه پیش نمایش چاپ نیز نشان داده می شود.

6. و...


به همراه پروژه فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)  :
این پروژه دارای یک داکیومنت 50 صفحه ای متشکل از توضیحات خط به خط سورس کد برنامه می باشد که با مطالعه بخش توضیحات سورس کد آن ( که بین 5 الی 10 صفحه می باشد) تسلط کامل و کافی در پروژه را خواهید داشت.


اجرای پروژه فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)  :
پروژه فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)  قابلیت اجرا در ویژوال بیسیک 6  ( Visual Basic 6 ) یا  همان وی بی ( VB ) را دارد و پروژه را می توان مستقیما از روی فایل اجرایی آن ( exe )  آن اجرا نمود.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در مورد پروژه فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)  :
توجه  :  در صورت نیاز و یا برخودر با هرگونه مشکلی شما می توانید با مسئولین وب سایت فایل (word) ارسال فایل متنی در شبکه در delphi (دلفی)2 تماس حاصل فرمایید و اطمینان داشته باشید که به مشکل شما سریعا رسیدگی خواهد شد و مسئولین پاسخگو می باشند.

لینک کمکی